Українська           Русский
Напрямки розвитку:
Наші телефони: (+38 044) 332-77-47
(+38 067) 254-51-52
"Козацька Лицарська
Школа"
Головна
Про нас
Новини
Дитячий клуб
Тренування
Гурт Форт
Афіша
Фотогалерея
Відеогалерея
Книги
Сувеніри
Контакти


Flash player is not installed


Flash player is not installed


Flash player is not installed
Головна / Новини
Відгуки про табір
Завершився таборовий сезон в «Козацькій Фортеці» Цього року ми були раді бачити старих та нових друзів, а також було приємно отримувати ваші листи-відгуки про табір і його працівників:
 
 
Анна Гопкало
Наш курінний був пречудовий, Олександр Станіславович. При заїзді підходив до кожного з батьків, які самі привезли дітей, кожного перепитав чи потрібно приймати дитині особливі ліки, чи має медичні застереження, чи взагалі має якісь особливості, на що бажано звертати увагу. Вдруге задавав ті самі питання коли вже телефонували дитині з дому. Був випадок, хлопчик прихворів, він особистоо повів його до лікаря. Якщо дітки були сумні, завжди цікавився чи все нормально, чи щось хвилює.
Нам табір сподобався неймовірно. Їжа - смачне смачнісіммо! Фіз.навантаження - з ранку до вечора, ігри, вправи, змагання, все дуже цікаво, прекрасна система відзнак: золоті, срібні нашивки; ковані амулети. Все про що мріють часто фізично виснажені хлопчаки. Але випробування фарбують життя у рожевий колір.
2 години як удома, і 3 години як повторює, що хоче назад.
Так, наступного літа ми у Козацькій Фортеці! Дякуємо!
 
  Ольга Подколзіна
 
Мій хлопчик відвідує табір п"ятий рік поспіль,дуже задоволений.
Табір не для ліжобоків та "мамусиних" синків,дуже активний,енергійний та цікавий табір.Так умови дещо спартанські,але на мою думуку саме те,що треба сучаснийм дітям для загартовування тілом та духом.Якщо Ваша дитина захворіє,не очікуйте,що її будуть лікувати пігулками,тільки трави та власний імунітет.  
Огромное спасибо всем за идею создания такого лагеря. Организация на высшем уровне. В этом году были первый раз. Сын приехал довольный, счастливый, куча эмоций!!! Отдельное спасибо и привет Яну Васильевичу!!! В следующем году только к вам.  
 
Вікторія Шапаренко
 
Сини (а їх троє) вже кілька років поспіль проводять літо у Козацькій Фортеці - спочатку таборувались, а зараз старші вже працюють. Приводять друзів, заводять друзів тут. Це наш табір, інший просто неможливо уявити. І хоч усе знайоме тут вже до дрібниць, хочеться повертатися знов і знов!  
 
Софія Суменкова
Наталя Юріївна - найкраща курінна, чутка та щира людина. Було дуже приємно таборуватися у неї, адже щоб бути Курінною мало просто посміхатися та слідкувати за дітьми, - потрібно їх відчувати, перейматися тими ж проблемами, що й вони; стати другом-підлітком для них та матір'ю-захисницею перед усім табором! Наталя Юріївна вміщує в собі всі ці параметри! Дякую!    
Igor Mukha 
 
У 2016 році я пробув дві зміни підряд у Козацькому таборі . Це були круті зміни але вони стали для мене ще кращими завдяки Руслану Романовичу . Він протягом цих двох змін став для мене другом , або рідною людиною . Руслан Романович був веселим , крутим , цікавим для всіх , він був авторитетом а особливо и для мене ....) Тому він дійсно самий крутуй ....... Він може бути крутим як і курінним у таборі ...так і просто людиною ) Тому дякую за ці дві зміни ) і я приїду ще )
Також хочу подякувати помічницям Златі і Ніці ....... вони постійно як я їх бачив підвищували мені настрій , я посміхався ) Вони такі класні .....мммммм так за ними скучаю )
 
    Дякуємо усім хто був з нами! Вже зараз починаємо готуватися до наступних таборів, щоби зробити ваш відпочинок ще кращим і цікавішим!
Останні новини:
12-01-2018

Вітаємо з днем народження викладача КЛШ Лемешка Тараса Вікторовича!

   
докладніше >>>
01-01-2018
Вітаємо усіх із Новорічними святами!
докладніше >>>
29-12-2017
У «Козацькій Лицарській Школі» поповнення у лавах Джур!
докладніше >>>
Всі новини >>>
Copyright © 2018 Hopak. Всі права захищено.       Розробка сайту 2x3